Pozor na slová, nedajú sa vziať späť!

Autor: Helena Nováková | 6.12.2018 o 13:50 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  140x

Niektorí pisatelia ma svojimi komentármi žiadajú aby som im pomohla. Pomáhať a chrániť. Ja im pomôžem a zároveň ochránim pred následkami ich konaní.

Ak by nepochopili pisatelia aj napriek tomu, že budú čítať dôkladne aj napriek tomu, že ide o rezume, tak vysvetlím, že toto sa dočítajú  v Trestnom zákone §373 a štúdium psychológie dodám v týchto riadkoch. Rezume. Podobne sa pisatelia dočítajú zo štúdia psychológie, práva, policajnej akadémie. Treba to vyskúšať. Pomôže to pisateľom v tom, že komentár sa nedáva na osobu, nikdy si nevymýšľame na osobu nepravdivý údaj. Ak sme sa v tomto príbehu našli a trafilo nás to priamo do srdca za nezákonné a neľudské konanie, je nesprávne hneď si vymyslieť niečo na pisateľa, len aby tomu ostatní verili. Aby o nás spoločnosť nevedela. Radšej to otočíme iným smerom. Vietor však fúka na všetky strany. Aj spravodlivosť je vietor a tá dofúka pravdu. Najlepšia okolnosť je priznanie. Je to poľahčujúca okolnosť. Že budeme niekoho ohovárať, ponižovať a vymýšľať si akési choroby na druhých, týmto sa viny a nočnej mory nezbavíme. 

- Začíname vždy od seba. Nie od druhých.

- Ak chceme niečo hovoriť, alebo písať o druhých, vráťme sa k bodu 1. Akí sme. 

- Ak už začneme nepravdu sa výmysly hovoriť o druhých, pripomeňme si bod 1, či by sme boli spokojní ak by niekto o nás narozprával, napísal takéto výmysly.

- Nikdy nevyslovíme to o druhých a ani to nenapíšeme, čo nemáme podložené pravdou a hlavne dôkazmi. To sú tie rukolapné dôkazy ( v tomto prípade zdravotný posudok o mojom zdraví, to písateľ predloží polícii, §373 Trestného zákona).

- Chceme ponížiť druhých, ale tým ponížime iba sami seba. 

- Vždy len osočovaním, obvinením a šírením nepravdivých údajov či už vypovedaním, alebo napísaním dávame verejnosti na známosť o sebe, aký sme človek. To znamená, že sa takto predstavíme a chceme, aby nás spoločnosť takto brala.

- AK máme odvahu o druhých nepravdivo hovoriť a písať, sme si vedomí toho, že sa podrobíme výsluchu a tieto dôkazy predložíme polícii. To sú tie rukolapné dôkazy. Trestný zákon nepustí. 

- Nikdy nerob druhým to, čo nechceš aby robili tebe!

- Podľa seba súdim teba.

- Čítať a prečítať je veľký rozdiel. Čítať znamená, že čítame od prvého slova až do posledného. na akejkoľvek písomnosti. To je od ľavého horného rohu až po pravý dolný. keď vnímame čo čítame tak aj vieme čo čítame. Čo sa v tom-  tej písomnosti nachádza, o čo ide.  Prečítať znamená, len si to prečítať a nevnímať, nechápať. Dôkladne prečítať znamená čítať a hneď aj urobiť záver o čo ide. Takto čítajú vyšetrovatelia a tí, ktorí majú takto čítať. Moja skúsenosť. Rezume, to znamená opísanie udalosti, činu, skutku atď, čo je dôležité. To znamená podstatu veci, ktorá je dôležitá informácia pre to, čoho sa to týka (napríklad podvod s bytom členov tejto skupiny a ich konanie). Toto je prvoradé a druhoradé sú už podrobnosti a dôkazy. kto číta rezume, tak si medzi riadkami tie podrobnosti dočíta. Samé sa núkajú. Na toto je potrebná vyššia inteligencia, vyššie IQ a logika. Toto je len výňatok. Ak chce pisateľ podrobne, dojmy, dôkazy, toto mu vysvetlia psychológovia a polícia. 

Mne neprináleží a ani nemôžem hodnotiť iných, ani  pisateľov komentárov, pretože ich nepoznám, neviem o ich zdravotnom stave. To by bolo trestným činom. Paragraf  373 Trestného zákona vysvetlia na ktoromkoľvek policajnom útvare, ak nebude chápať pisateľ komentára, alebo mu budú chýbať dojmy a ostatné. Verím, že pisateľ si to ,,dôkladne prečíta" a tým si pomôže sám a začne chápať svoje komentáre, čo napísal. Mohol by napísať kto som ak ma tak dobre pozná. Nepozná ma! Možno konfrontácia mi pomôže ho spoznať. Ak nepochopí, tak márne číta tento skutočný príbeh. 

Štúdium hovorí aj to, že ak jeden pisateľ píše o vymyslenej diagnóze, druhý mu v tom pomôže a tiež napíše podobné, to znamená, že sa na tom dohodli. Takže konfrontácia bude s dvomi pánmi. ,,Úmysel" je odvrátiť protiprávne a neľudské konanie inde a tým urobiť pisateľa tým, čím urobili títo pisatelia mňa. Ja viem, že pravda je krutá a bolí nedá nám spávať, ale to je odmena za konanie. 

,,Nikdy sa nezbavíme ťarchy, ani nijakej nočnej mory, ak naše konanie naše chyby nalepíme na iných!" Prvá veta v práve: ,,iIkdy nepodceňuj súpera! A prečo? Lebo nevieš kto to je a koho má za sebou!" ,,Každá ľudská bytosť má svedomie. To dokáže poriadne hrýzť." Verím, že som pisateľom komentárov dosť pomohla, ostatné si už musia zabezpečiť sami. 

tento prípad vyšetruje Úrad špeciálnej prokuratúry, protizločinecká jednotka a iné. Informácie podávajú: Šéf protizločineckej jednotky a generálny prokurátor. 

Ďalšie časti budú pokračovať. Prajem čitateľom príjemné čítanie a nerušené už spomínanými pisateľmi komentárov. Ako tento podvod vyšetria horeuvedené zložky, o tom Vás budem informovať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mayová môže prísť o dôveru, v hre je koniec vlády

Dohoda o brexite môže pochovať britskú vládu.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

To, čo sa deje v Paríži, je cesta do pekiel

Črtá sa precedens, ktorý by si Európa mala odpustiť.

DOMOV

Vytvoriť dokonalú kópiu Ficovho hlasu? Fikcia

Súdni znalci falošné nahrávky odhalia.


Už ste čítali?