9. časť: Pomstím sa ti.

Autor: Helena Nováková | 2.12.2018 o 15:37 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  121x

Nebudeš ty na mňa písať sťažnosti. Nebudeš mi ty robiť nepríjemnosti. Kvôli tebe zistia aký som a že nepatrím do Policajného zboru? Veď ja ti ukážem. 

Po tomto trestnom oznámení na pána policajta (Vinetu) to začalo. Odnieslo si to moje osobné motorové vozidlo. Čo bude pokračovať ďalej? Pripomeňme si slová, ktoré som už písala, ,,odjebať." verím, že Úrad špeciálnej prokuratúry toto nedovolí. Teraz tento podvod a toto ,,odjebanie" rieši prokurátor špeciálnej prokuratúry. Ja verím, že nič také sa nestane. 

Najskôr bolo rozbité bočné sklo na vozidle, vybraný z palubnej dosky jeden kus ŠPZ (bola tam uložená, keď ju rómski kupci vytrhli a chceli hodiť do kontajnera) a druhý  kus ŠPZ bol odmontovaný priamo z vozidla. (Okolo môjho vozidla sa dosť často pohybovali mestskí policajti. Istého dňa z vozidla opisovali ŠPZ a dosť si ho obhliadali.  A nie len jeden krát. pripomeňme, že policajt v štátnej uniforme (Vinetu) sa predstavil mestská polícia. Na túto skutočnosť som upozornila viceprezidenta PZ trestným oznámením. Odpoveď bola, že trestné oznámenie bude riešiť obvodné oddelenie v mieste bydliska. Stalo sa tak. zaslali mi predvolanie. Prekvapením bolo kto bude toto oznámenie riešiť. Náš pán policajt Vinetu. No toto? On ešte je policajtom? To asi fakt sa natáča voľné pokračovanie Vinetua. No těbůh. Za toľko priestupkov je stále policajtom? Som ja v Slovenskej republike? Druhé prekvapenie bolo to, čo bolo napísané: Vo veci zo dňa &PR_DAT_SPACH8. Vie to niekto preložiť? (Od tohto pána policajta som dostala predvolania, ale také, ktoré si sám vyhotovil. O nich Vám ešte budem písať. Pán policajt nevie ani predvolanie vypísať. Ako vyriešil trestné oznámenie? Po svojom). Toto predvolanie, jej kópiu som zaslal viceprezidentovi PZ nech mi to preloží. Ja po mimozemšťansky neviem. Pán policajt Vinetu mal ďalší problém a zlosť si vybil na vozidle, bolo viac rozbité. Na príkaz mi zaslal dalšie predvolanie. V tejto bolo, že mám ako poškodená priniesť so sebou aj doklady o výške spôsobenej škody. Bolo vidieť, že je to písané iným počítačom. Ak píše zo svojho počítača vždy je tam tá istá predloha.  Možno písal na mestskej polícii. Opečiatkované vždy iným číslom. Ako je to možné? Ostatní policajti používajú tú istú predlohu, pečiatku s tým istým číslom. Prečo pán policajt Vinetu nie! (predvolanky o ktorých budem písať v ďalšej časti aj zverejním. Možno by ich chcel vidieť spolu s obálkami policajný prezident) Námietku som zaslal viceprezidentovi PZ s tým, prečo oznámenie vyšetruje tento pán policajt. odozva bola znovu na aute. Aj to som uviedla, že pán policajt má vyčísliť výšku škody, to je jeho postup pri vyšetrovaní. Ak by som vedela, že to pán policajt nedokáže, sama by som vyriešila toto moje trestné oznámenie. A aj mám. Pozdravujem pána policajta Vinetua.

Po každom mojom upozornení na tohto pána policajta Vinetua viceprezidentovi PZ bolo vozidlo viac rozbité. Prezídium PZ vykonalo  v spise kontrolu. V odpovedí Prezídia PZ bolo aj toto: ,,Na základe výsledkov kontroly bolo uložené vedúcemu kontrolovaného subjektu prijať opatrenia na odstránenie zistených nedostatkov a ich príčin." Po tomto bolo vozidlo dokonané. Stal sa z neho vrak. Rozoberalo sa. Pán policajt vinetu prišiel istého dňa odfotografovať toto bývalé vozidlo. No nechcelo sa mu do toho. Po mojom ďalšom upozornení prípad bol posunutý inému pánovi policajtovi. Pripomeňme, že stále prebiehalo vyšetrovanie. Už nebolo čo rozbíjať, tak na scénu nastúpila mestská polícia. Na vozidlo nalepili nálepku, že je vozidlo bez evidenčných čísel a bude odtiahnuté. To je teda odvaha odtiahnúť dôkaz počas vyšetrovania no ale taká bola dohoda. Spomeniem, že kto zobral z palubnej dosky ŠPZ, vzal aj autorádio. Jedného dňa vozidlo z parkoviska zmizlo. 

Znova som informovala viceprezidenta PZ trestným oznámením ten istý postup ako predošlé trestné oznámenie. Bolo mi zaslané bez akéhokoľvek zisťovania, (to je postup pri vyšetrovaní), uznesenie. Toto uznesenie je hodné zverejnenia, možno že má on záujem aj policajný prezident. Zaujímavé uznesenie. Pán policajt, čo sa mu hodilo tak toto napísal. Akési neznáme mená, akési zásielky som neprevzala. Toľko svedkov, toľko výpovedí, ktoré nemali zmysel ani logiku. To asi zo seriálu. realita je iná. Pán policajt asi toto všetko vyčítal vo veštiarskej guli. Páni policajti, treba žiť realitou a pracovať zákonmi, Ústavou atď. Psychológ potvrdil, že ide o zakrývanie pochybností kolegu, aby nebol za toto odsúdený. Tak kolega robil všetko pre toto. Je to správne pán policajný prezident? Ani jeden dôkaz, ani jedno vysvetlenie. myslím tým logické. Pán policajt zabudol na dôležitú vec. Ako sa vozidlo dostalo z parkoviska preč? Na toto kamaráti zabudli. Podľa seba súdili druhých. Ja pripomeniem, že sú ešte aj osoby s vyšším IQ a vyššou inteligenciou ako títo páni policajti. Tak pán policajt ako vozidlo odišlo z parkoviska? Po vlastných kolesách? Či niekto šibol čarovným prútikom? Alebo čarovnými slovíčkami ,,čáry máry fuk"? Škoda žiadna nespomenutá, vyčíslená rovnako. Postup zo seriálu. Ani fotografie, ani nič reálne. Tu ešte spomeniem, že pán policajt (Vinetu) istého dňa kontroloval totožnosť istého rómskeho občana. A dosť dlho, lebo videl, že prechádza okolo vozidla. Chceli toho občana obviniť? V uznesení nespomenuté. Ja vravím, takto je to v seriáli. Pán psychológ by mal na toto odpovedať, na toto správanie a vysvetliť ako ich doporučuje. (ja Vám to opíšem v jednej časti) Do dnešného dňa čakám na vyplatenie škody, na potvrdenie o vyradení z evidencie motorových vozidiel, na potvrdenie o odovzdaní evidentných čísel. (Všetkým je jasné kto je páchateľom, kto je zlodejom, kto má byť potrestaný. Ani nevedia páni policajti ako sa priznali. Inteligentná osoba už dávno prišla na to. 

Pán policajt (Vinetu) takto postupoval pri vyšetrovaní. vždy sa pomstil. Takto sa priznal. Postup protizákonný. A tento postup potvrdili, súhlasili s ním aj pán prokurátor (ten, ktorý obeduje s advokátom) a vyšetrovateľ Inšpekčnej služby. Takto pán policajt (Vinetu) dohodou dal odtiahnuť vozidlo a pán riaditeľ mi zaslal dve písomnosti, že sa nepodarilo zistiť páchateľov. No toto pán riaditeľ! ja som to mala vyriešené už dávno. Pozdravujem pána policajta Vinetua. Čakám na jeho vysvetlenie a na jeho potvrdenia. Ja mám dosť trpezlivosti, ale aj čaša s mojou trpezlivosťou pretečie a opýtam sa na toto osobne pána policajta Vinetua. Ja dúfam, že mi všetko odovzdá a vysvetlí, a samozrejme odovzdá vyčíslenú škodu. Teraz sa mi nedokáže pozrieť do očí, bojí sa ma. Asi vie prečo! mal na to myslieť vtedy. Teraz je už neskoro. Začíname od seba. To znamená, že toto by mal zažiť pán policajt Vinetu. Potom sa rozhodne, či bude toto priať inému a verím,že po skúsenosti na takéto seriálové konanie zabudne. Keď zažije toto žúžo. Uniforma štátneho policajta nie je na takéto trestné činy. Do dnešného dňa prípad nie je vyriešený. (Môžem pomôcť pri postupe a aj ďalšom) Takto to pán policajt Vinetu videl v seriáli, sledovať, obťažovať, zastrašovať, znepríjemňovať, demolovať, ničiť, kradnúť, nepomôcť, pomstiť sa. Sám si žiadal kontroly. 

Ruky na srdcia páni policajti. Toto je pomáhať a chrániť? Takto pracuje polícia Slovenskej republiky? Treba žiť realitou, nie seriálmi. Verím, že pán policajný prezident ukončí toto protizákonné vyšetrovanie, vymení ho za zákonný postup. Všetko napraví, aby som mohla zaslať podanie Ústavnému súdu. Sám pán policajný prezident vidí, že koľko škody napáchali policajti, koľko porušili zákonov. Snáď sa odpovede  a spravodlivosti od policajného prezidenta dočkám. Toto nie je v medziach zákona!!!

Pokračovanie seriálu v ďalších častiach.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mayová môže prísť o dôveru, v hre je koniec vlády

Dohoda o brexite môže pochovať britskú vládu.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

To, čo sa deje v Paríži, je cesta do pekiel

Črtá sa precedens, ktorý by si Európa mala odpustiť.

DOMOV

Vytvoriť dokonalú kópiu Ficovho hlasu? Fikcia

Súdni znalci falošné nahrávky odhalia.


Už ste čítali?